Izvēlne
Jūsu Grozs

Distances līgums

Distances līgums


Vispārējie nosacījumi

Distances līgums ir spēkā starp pircēju (turpmāk tekstā Pircējs) un internetveikalu liliapavi.lv (turpmāk tekstā Pārdevējs) par preču pirkšanu un to piegādi. Liliapavi.lv patur tiesības vienpusīgi mainīt distances līguma nosacījumus, cenrādi, preču piedāvājumu jebkurā brīdī pēc saviem ieskatiem. Izmaiņas stājas spēkā ar publicēšanas brīdi internetveikala mājaslapā www.liliapavi.lv. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņas stājās spēkā, attiecas tie nosacījumi, kas darbojās pasūtījuma veikšanas brīdī. Ja klients vēlas veikt pirkumu, izmantojot interneta veikalu liliapavi.lv, pamatojoties uz šo distances līgumu, veicot pasūtījumu klients apstiprina, ka ir iepazinies ar distances līguma nosacījumiem un piekrīt tiem.


Pasūtījuma veikšana un apmaksa

Pircējs iegādājas preci liliapavi.lv un veic drošu pasūtījuma apmaksu, izmantojot kādu no piedāvātajām iespējām. Pircējs, apmaksājot pasūtījumu, piekrīt distances līguma noteikumiem.Pircējam tiek piedāvātas pasūtījuma piegādes iespējas:

Izvēloties Omniva piegādes iespēju – EUR 2.00

Izvēloties Latvijas Pasta piegādes iespēju – EUR 3.50

Pasūtījumiem vērtībā virs EUR 50, piegāde ir bezmaksas.  

 

Piegāde

Pēc rēķina apmaksas no Pircēja puses mēs komplektējam pasūtījumu un nododam to piegādei.  Pasūtījumu  izsūtam nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas.  Piegādes vidējais laiks ir 2-3 darba dienas. Ja mēs nevaram jums piegādāt preci sarežģījumu dēļ, mēs jūs par to informēsim pa e-pastu.

Kā arī atgādinām, ka sūtījumi var kavēties no mums neatkarīgu iemeslu rezultātā, pirms svētku laikā kā arī svētku dienās, šajos datumos piegādes būs garākas kā ierasts. Pasūtījumā lūgums norādīt precīzu tel.nr un piegādes adresi.


Atgriešana

Saņemto preci var atgriezt 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Atgriežamajām precēm ir jābūt nelietotām, nebojātām un oriģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta.

Preču atgriešanas izdevumus sedz klients, izņemot gadījumā, ja atgriešanas iemesls ir neatbilstības pasūtītajam vai preces ir brāķis.

Atgriešanas gadījumā Pircējs sazinās ar mums rakstot e-pastu uz info@liliapavi.lv Pārdevējs un pircējs vienojas par naudas atmaksu par preci vai aizstāt ar citu preci. Nauda par atgrieztajām precēm tiks kompensēta  Pircējam nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no preces saņemšanas atpakaļ. Atgrieztajām precēm  Bezmaksas piegādes akcijas laikā, paturam tiesības atskaitīt piegādes izdevumus. 


Piegāde

Piegādi nodrošinām ar:

OMNIVA – piegādes izmaksas 2,00 eiro (Latvijas teritorijā)

LATVIJAS PASTS – piegādes izmaksas 3.50 eiro (Latvija teritorijā)

OMNIVA – Lietuva, Igaunija – piegādes izmaksas 3.50 eiro

Sūtam preces arī uz Eiropas Savienības dalībvalstīm, par piegādes izmaksām sazināties  personīgi uz e-pastu info@liliapavi.lv vai pa telefonu 26764569.


Kā noteikt atbilstošu izmēru.

Lai Jums būtu ērtāk piemeklēt atbilstošo izmēru , mūsu internetveikalā pie katra produkta aprakstā ir pievienoti iekšzoles garumi katram izmēram, kuri tiek mērīti katram modelim un izmēram atsevišķi un ir precīzi.


Padoms

Padoms kā noteikt savu pēdas garumu lai nekļūdītos ar izmēru. Savu pēdas izmēru varat noteikt izmērot pēdas garumu uz papīra vai izmērot precīzi kādiem no esošajiem apaviem iekšzolīti.

Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu interneta veikala tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija...