Izvēlne
Jūsu Grozs

Informācija par piegādi

Piegāde un atgriešana


Piegāde

Pēc rēķina apmaksas no Pircēja puses mēs komplektējam pasūtījumu un nododam to piegādei.  Pasūtījumu  izsūtam nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas.  Piegādes vidējais laiks ir 2-3 darba dienas. Ja mēs nevaram jums piegādāt preci sarežģījumu dēļ, mēs jūs par to informēsim pa e-pastu.

Kā arī atgādinām, ka sūtījumi var kavēties no mums neatkarīgu iemeslu rezultātā, pirms svētku laikā kā arī svētku dienās, šajos datumos piegādes būs garākas kā ierasts. Pasūtījumā lūgums norādīt precīzu tel.nr un piegādes adresi.


Piegādi nodrošinām ar:

OMNIVA – piegādes izmaksas 2,00 eiro (Latvijas teritorijā)

LATVIJAS PASTS – piegādes izmaksas 3.50 eiro (Latvija teritorijā)

OMNIVA – Lietuva, Igaunija – piegādes izmaksas 3.50 eiro

Sūtam preces arī uz Eiropas Savienības dalībvalstīm, par piegādes izmaksām sazināties personīgi uz e-pastu info@liliapavi.lv vai pa telefonu 26764569.


Atgriešana

Saņemto preci var atgriezt 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Atgriežamajām precēm ir jābūt nelietotām, nebojātām un oriģinālajā iepakojumā. Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta.

Preču atgriešanas izdevumus sedz klients, izņemot gadījumā, ja atgriešanas iemesls ir neatbilstības pasūtītajam vai preces ir brāķis.


Kā noteikt atbilstošu izmēru.

Lai Jums būtu ērtāk piemeklēt atbilstošo izmēru , mūsu internetveikalā pie katra produkta aprakstā ir pievienoti iekšzoles garumi katram izmēram, kuri tiek mērīti katram modelim un izmēram atsevišķi un ir precīzi.


Padoms

Padoms, kā noteikt savu pēdas garumu, lai nekļūdītos ar izmēru. Savu pēdas izmēru varat noteikt izmērot pēdas garumu uz papīra vai izmērot precīzi kādiem no esošajiem apaviem iekšzolīti.

Paziņojums jauniem apmeklētājiem.
Mūsu interneta veikala tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai, personalizēšanai. Sīkāka informācija...